Wyjazd? Czy masz z kim zostawić swojego pupila?

Hotel dla zwierząt

Szkolenie stacjonarne psów

O hotelu

Hotel PiesDobry położony jest nieopodal Szczucina w spokojnej, odludnej okolicy. Wybierając mój hotel możecie być pewni, że wasz pupil jest bezpieczny i (co szczególnie ważne w okresie Sylwestra i Nowego Roku) nie będzie narażony na stresujące środowisko. 

Jestem dyplomowaną behawiorystką COAPE oraz trenerką psów – wasz pupil będzie w dobrych rękach. 

W każdym momencie przyjmuję tylko niewielką liczbę zwierząt, dzięki temu mogę każdemu z moich gości poświęcić dużo czasu i uwagi. Hotel znajduje się w tym samym budynku w którym mieszkam, dzięki czemu nawet w nocy zwierzęta mają zapewnioną opiekę.

Indywidualne szkolenie psów

Psy

Jako praktykująca behawiorystka mam możliwość oceny temperamentu psa i indywidualnego podejścia do każdego z moich psich gości. Spokojne psy, które lubią towarzystwo innych psiaków mogą spędzać czas wraz z moim „stadem”. Nigdy, jednak, nie zostawiam moich gości z rezydentami bez dozoru, psiaki są także zamykane w przestronnych boksach z dostępem do światła dziennego na czas posiłku oraz na noc. Psy, które nie tolerują towarzystwa innych psów mają zapewnioną możliwość samotnego korzystania z wybiegu i części wspólnej. Wszystkie psy, które pozostają pod moją opieka dłużej niż 3 dni mają też zapewnione codzienne spacery, aby mogły zaspokoić potrzebę eksploracji. 

Za dodatkową dopłatą zapewniam psom o bardzo dużych potrzebach ruchu i pracy dodatkowe spacery lub codzienny trening, którego zakres omawiamy z opiekunem.

 

Koty

Do dyspozycji mają obszerne boksy zbudowane tak aby zapewniały spełnienie potrzeb gatunkowych. Dodatkowo jest też część „wspólna”, do której koty mają dostęp pojedynczo lub w grupach rodzinnych (w przypadku kilku kotów z jednego domu). W sezonie od marca do listopada mają też dostęp do bezpiecznej woliery na świeżym powietrzu.

Inne zwierzęta

Przyjmuję także inne gatunki zwierząt – gryzonie, ptaki. W przypadku mniej popularnych gatunków proszę o wcześniejszy kontakt abym mogła się zapoznać ze specyficznymi potrzebami gatunkowymi i upewnić, że będę w stanie je w 100% spełnić – tak aby zwierzę pod moją opieką miało zapewniony pełny dobrostan.

Scroll to Top