Chcesz się spotkać z innymi pozytywnie zakręconymi psiarzami?

Szkolenia grupowe

Aktualne szkolenia grupowe

Szkolenia grupowe odbywają się na ogrodzonym placu w Otałęży. Dzięki małym grupom (2-4 psy) każdy uczestnik i jego pies otrzymuje dużo uwagi i wsparcia.

Najbliższe szkolenia grupowe zaczynają się już WKRÓTCE. Zapisz się na newslettera aby otrzymać informację o nowych grupach.

Psie Przedszkole

Niedziela, 11:30. Start 17.03

W Twoim życiu zagościł szczeniak i chcesz by wyrósł na wzór Dobrego Psa? Potrzebujesz pomocy w nauczeniu szczeniaka czystości? Nie wiesz jak opanować podgryzanie i niszczenie?

Psie Przedszkole  to zajęcia dla psów od 10 tygodnia do 6 miesiąca życia, podczas których zadbamy o właściwą socjalizację malucha i wprowadzimy pierwsze elementy posłuszeństwa. Omówimy zagadnienia dotyczące czystości, zdrowia i bezpieczeństwa psiaka. Wszystko to w miłej, zabawowej atmosferze!

Ważna informacja: Przed rozpoczęciem zajęć szczenięta muszą być odrobaczone i mieć podaną 2 dawkę szczepienia podstawowego.

Program szkolenia:

  •  Jedne – pierwsze zajęcia w formie online (1,5 godziny). Podczas tych zajęć omawiam najważniejsze zagadnienia dotyczące życia ze szczeniakiem, prawidłowej socjalizacji, psiej komunikacji, zachowań niepożądanych i sposobów radzenia sobie z nimi. Datę i godzinę zajęć online ustalamy oddzielnie (zwykle w dniu rozpoczęcia szkoleń po południu – w tym dniu nie spotykamy się na placu!)
  •  Sześć spotkań praktycznych (trwających 1 godzinę, raz w tygodniu ) na placu treningowym, podczas których wprowadzone zostaną podstawowy posłuszeństwa: skupienie na opiekunie, przywołanie, siad, chodzenie na luźnej smyczy, hasło zabraniające, chodzenie przy nodze i zostawanie w pozycji.

Podstawowe Posłuszeństwo

Sobota, 13:00. Start 16.03

Zajęcia z Podstawowego Posłuszeństwa są przeznaczone dla psów powyżej 6 miesiąca życia. Tak rozbrykany psi nastolatek jak i stateczny psi senior skorzysta na nauce nowych umiejętności.

Program szkolenia:

  • Siedem spotkań praktycznych (trwających 1 godzinę, raz w tygodniu) na placu treningowym, podczas których wprowadzone będą hasła podstawowego posłuszeństwa – skupienie na opiekunie, przywołanie, siad, waruj, stój, pozostawanie w pozycji, hasło zabraniające, chodzenie przy nodze i na luźnej smyczy, przywołanie

Warsztaty Przywołania

Piątek, 16:30. Start 15.03

Twój pies słyszy plasterek kiełbasy spadający na podłogę z drugiego końca domu a na spacerze nagle głuchnie?  Wołasz i wołasz a pies tylko spojrzy w Twoją stronę i ani myśli wracać? Jeżeli chcesz, by Twój pies mógł bezpiecznie cieszyć się spacerem bez smyczy to Warsztaty Przywołania są dla Ciebie!

Program szkolenia:

  • Cztery spotkania praktyczne (trwające 1 godzinę, raz w tygodniu) na placu treningowym, podczas których będziemy ćwiczyć przywołanie, przywołanie i jeszcze raz przywołanie. Żeby nie było nudno, będziemy używać wielu różnych ćwiczeń i metod – są sposoby na nawet najbardziej zatwardziałego włóczęgę!
Lokalizacja placu treningowego

Plac treningowy znajduje się w Otałęży.

Wskazówki dojazdu do placu treningowego wysyłam przed zajęciami.

Chcesz być na bieżąco? Zostaw namiary 🙂

Obiecuję same ważne wiadomości, interesujące treści i ZERO SPAMU.

Scroll to Top